Jeżeli chcesz, to pomogę Ci wzmocnić Twoją firmę. Żyj i pracuj lepiej!

Moja kuracja jest prosta, elastyczna, skuteczna i wygodna. Ma tylko 3 punkty!

1. Badanie (Identyfikacja prawdziwych problemów).

Wszystko zaczyna się od kompleksowego badania. Rozmowy z pracownikami, analizy (dokumentów, rozbieżności, reklamacji, odchyleń, awarii sprzętu), przeglądy procedur, spojrzenie na faktyczny sposób działania firmy itd. Badanie to najważniejszy etap bo trzeba dotrzeć do sedna problemu, to podstawa właściwej diagnozy.

2. Diagnoza (Ewolucja nie rewolucja).

Czy problemy są wewnętrzne (np. szwankujące procedury, marnotrawstwo, niezadowolenie pracowników, awarie sprzętu), czy zewnętrzne (np. rosnąca konkurencja, zmiana regulacji prawnych)? Które są najważniejsze? Jak najlepiej je rozwiązać?

Celem jest stworzenie różnych wariantów planu poprawy działania firmy – czasami wystarczy lekki trening i zmiana nawyków (np. szkolenie, integracja pracowników), czasami to poważny zabieg (np. restrukturyzacja działu, nowy program komputerowy) lub dłuższe leczenie (np. strategiczny plan poprawy jakości, automatyzacja).

3. Leczenie (Nie wystarczy mieć karnet na siłownię, trzeba jeszcze z niego korzystać).

Konsekwentna realizacja wybranego planu, ciągła analiza jego skuteczności i wprowadzanie niezbędnych korekt. Codziennie chociaż jeden krok w dobrą stronę. To zmiany, które na stałe poprawią kondycję Twojej firmy. 

Mała, duża, średnia. W każdej firmie jest zawsze coś do poprawienia, prawda? Problemy same się nie rozwiążą. Kiedy się pogłębią, Twoja firma może dostać zawału! Czas działać! 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub wypełnij formularz. Umówmy się na bezpłatne spotkanie, porozmawiamy, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Dlaczego nie spróbujesz czy to działa? Czekam.

Dzwoń teraz: +48 (32) 746 57 77

e-mail: lukasz.bienczyk@BiznesDoktor.pl


Formularz kontaktowy